Wyszukiwarka

Aktualności

Trenerzy o meczu

• autor: mara, 2011-04-18 09:52

Grzegorz Białek (Lewart):Wygraliśmy 4-0 po dobrym spotkaniu. Pierwsza połowa w naszym wykonaniu była bardzo dobra, już do przerwy powinien być wynik 4-0. Sytuacji stworzyliśmy w obu częściach bardzo dużo. Przeciwnikowi nie pozwoliliśmy na wiele. Mieli jedynie tą sytuacją w ostatniej minucie. Bardzo, bardzo fajny mecz w naszym wykonaniu co cieszy. Tak jak mówiłem w szatni zawodnikom, jeśli chcą mieć spokojne święta to musimy wygrać to spotkanie i to spełnili.

Janusz Mieczkowski (Start): Z mojej perspektywy zwycięstwo Lewartu jak najbardziej zasłużone. Jednak uważam, że rozmiary tej porażki są troszkę za wysokie. Nie ukrywam, że ułatwiliśmy gospodarzom zadanie bo bramki padły po fatalnych błędach naszej obrony. Niewątpliwie w pierwszej połowie Lewart w sposób taki zdeterminowany, pewny prowadził grę i dominował i gdybyśmy przegrywali 3-0 po pierwszej połowie to nie miałbym o to pretensji. W przekroju całego spotkania zasłużone zwycięstwo gospodarzy. My nie zagraliśmy praktycznie nic z tego czego ja oczekuje od moich zawodników, słaba postawa całego mojego zespołu z wyjątkiem bramkarza Sławomira Rycia. Mecz oddaliśmy bez walki i jak dla mnie przeszliśmy obok tego meczu.