lubelskie » IV liga | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|||
LZPN przedstawił terminarz na najbliższy sezon w IV lidze lubelskiej. W pierwszej kolejce Start zmierzy się ze Spartą Rejowiec Fabryczny. W pierwszej serii spotkań ciekawie zapowiada się także rywalizacja w derbach Lublina pomiędzy Wieniawą a Lublinianką.
szczegóły w rozwinięciu...
Kolejka 1 – 14-15 sierpnia
Janowianka Janów Lubelski – Lewart Lubartów
Huczwa Tyszowce – Orion Niedrzwica Duża
Start Krasnystaw – Sparta Rejowiec Fabryczny
Wieniawa Lublin – Lublinianka Lublin
Huragan Międzyrzec Podlaski – Włodawianka Włodawa
BKS Unia Bełżyce – Orlęta Radzyń Podlaski
Stal Kraśnik – Orlęta Łuków
Dwernicki Stoczek Łukowski – Roztocze Szczebrzeszyn
Kolejka 2 – 21-22 sierpnia
Lewart Lubartów – Roztocze Szczebrzeszyn
Orlęta Łuków – Dwernicki Stoczek Łukowski
Orlęta Radzyń Podlaski – Stal Kraśnik
Włodawianka Włodawa – BKS Unia Bełżyce
Lublinianka Lublin – Huragan Międzyrzec Podlaski
Sparta Rejowiec Fabryczny – Wieniawa Lublin
Orion Niedrzwica Duża – Start Krasnystaw
Janowianka Janów Lubelski – Huczwa Tyszowce
Kolejka 3 – 28-29 sierpnia
Huczwa Tyszowce – Lewart Lubartów
Start Krasnystaw – Janowianka Janów Lubelski
Wieniawa Lublin – Orion Niedrzwica Duża
Huragan Międzyrzec Podlaski – Sparta Rejowiec Fabryczny
BKS Unia Bełżyce – Lublinianka Lublin
Stal Kraśnik – Włodawianka Włodawa
Dwernicki Stoczek Łukowski – Orlęta Radzyń Podlaski
Roztocze Szczebrzeszyn – Orlęta Łuków
Kolejka 4 – 4-5 września
Lewart Lubartów – Orlęta Łuków
Orlęta Radzyń Podlaski – Roztocze Szczebrzeszyn
Włodawianka Włodawa – Dwernicki Stoczek Łukowski
Lublinianka Lublin – Stal Kraśnik
Sparta Rejowiec Fabryczny – BKS Unia Bełżyce
Orion Niedrzwica Duża – Huragan Międzyrzec Podlaski
Janowianka Janów Lubelski – Wieniawa Lublin
Huczwa Tyszowce – Start Krasnystaw
Kolejka 5 – 8 września
Start Krasnystaw – Lewart Lubartów
Wieniawa Lublin – Huczwa Tyszowce
Huragan Międzyrzec Podlaski – Janowianka Janów Lubelski
BKS Unia Bełżyce – Orion Niedrzwica Duża
Stal Kraśnik – Sparta Rejowiec Fabryczny
Dwernicki Stoczek Łukowski – Lublinianka Lublin
Roztocze Szczebrzeszyn – Włodawianka Włodawa
Orlęta Łuków – Orlęta Radzyń Podlaski
Kolejka 6 – 11-12 września
Lewart Lubartów – Orlęta Radzyń Podlaski
Włodawianka Włodawa – Orlęta Łuków
Lublinianka Lublin – Roztocze Szczebrzeszyn
Sparta Rejowiec Fabryczny – Dwernicki Stoczek Łukowski
Orion Niedrzwica Duża – Stal Kraśnik
Janowianka Janów Lubelski – BKS Unia Bełżyce
Huczwa Tyszowce – Huragan Międzyrzec Podlaski
Start Krasnystaw – Wieniawa Lublin
Kolejka 7 – 18-19 września
Wieniawa Lublin – Lewart Lubartów
Huragan Międzyrzec Podlaski – Start Krasnystaw
BKS Unia Bełżyce – Huczwa Tyszowce
Stal Kraśnik – Janowianka Janów Lubelski
Dwernicki Stoczek Łukowski – Orion Niedrzwica Duża
Roztocze Szczebrzeszyn – Sparta Rejowiec Fabryczny
Orlęta Łuków – Lublinianka Lublin
Orlęta Radzyń Podlaski – Włodawianka Włodawa
Kolejka 8 – 25-26 września
Lewart Lubartów – Włodawianka Włodawa
Lublinianka Lublin – Orlęta Radzyń Podlaski
Sparta Rejowiec Fabryczny – Orlęta Łuków
Orion Niedrzwica Duża – Roztocze Szczebrzeszyn
Janowianka Janów Lubelski – Dwernicki Stoczek Łukowski
Huczwa Tyszowce – Stal Kraśnik
Start Krasnystaw – BKS Unia Bełżyce
Wieniawa Lublin – Huragan Międzyrzec Podlaski
Kolejka 9 – 2-3 października
Huragan Międzyrzec Podlaski – Lewart Lubartów
BKS Unia Bełżyce – Wieniawa Lublin
Stal Kraśnik – Start Krasnystaw
Dwernicki Stoczek Łukowski – Huczwa Tyszowce
Roztocze Szczebrzeszyn – Janowianka Janów Lubelski
Orlęta Łuków – Orion Niedrzwica Duża
Orlęta Radzyń Podlaski – Sparta Rejowiec Fabryczny
Włodawianka Włodawa – Lublinianka Lublin
Kolejka 10 – 9-10 października
Lewart Lubartów – Lublinianka Lublin
Sparta Rejowiec Fabryczny – Włodawianka Włodawa
Orion Niedrzwica Duża – Orlęta Radzyń Podlaski
Janowianka Janów Lubelski – Orlęta Łuków
Huczwa Tyszowce – Roztocze Szczebrzeszyn
Start Krasnystaw – Dwernicki Stoczek Łukowski
Wieniawa Lublin – Stal Kraśnik
Huragan Międzyrzec Podlaski – BKS Unia Bełżyce
Kolejka 11 – 16-17 października
BKS Unia Bełżyce – Lewart Lubartów
Stal Kraśnik – Huragan Międzyrzec Podlaski
Dwernicki Stoczek Łukowski – Wieniawa Lublin
Roztocze Szczebrzeszyn – Start Krasnystaw
Orlęta Łuków – Huczwa Tyszowce
Orlęta Radzyń Podlaski – Janowianka Janów Lubelski
Włodawianka Włodawa – Orion Niedrzwica Duża
Lublinianka Lublin – Sparta Rejowiec Fabryczny
Kolejka 12 – 23-24 października
Lewart Lubartów – Sparta Rejowiec Fabryczny
Orion Niedrzwica Duża – Lublinianka Lublin
Janowianka Janów Lubelski – Włodawianka Włodawa
Huczwa Tyszowce – Orlęta Radzyń Podlaski
Start Krasnystaw – Orlęta Łuków
Wieniawa Lublin – Roztocze Szczebrzeszyn
Huragan Międzyrzec Podlaski – Dwernicki Stoczek Łukowski
BKS Unia Bełżyce – Stal Kraśnik
Kolejka 13 – 30-31 października
Stal Kraśnik – Lewart Lubartów
Dwernicki Stoczek Łukowski – BKS Unia Bełżyce
Roztocze Szczebrzeszyn – Huragan Międzyrzec Podlaski
Orlęta Łuków – Wieniawa Lublin
Orlęta Radzyń Podlaski – Start Krasnystaw
Włodawianka Włodawa – Huczwa Tyszowce
Lublinianka Lublin – Janowianka Janów Lubelski
Sparta Rejowiec Fabryczny – Orion Niedrzwica Duża
Kolejka 14 – 6-7 listopada
Lewart Lubartów – Orion Niedrzwica Duża
Janowianka Janów Lubelski – Sparta Rejowiec Fabryczny
Huczwa Tyszowce – Lublinianka Lublin
Start Krasnystaw – Włodawianka Włodawa
Wieniawa Lublin – Orlęta Radzyń Podlaski
Huragan Międzyrzec Podlaski – Orlęta Łuków
BKS Unia Bełżyce – Roztocze Szczebrzeszyn
Stal Kraśnik – Dwernicki Stoczek Łukowski
Kolejka 15 – 11 listopada
Dwernicki Stoczek Łukowski – Lewart Lubartów
Roztocze Szczebrzeszyn – Stal Kraśnik
Orlęta Łuków – BKS Unia Bełżyce
Orlęta Radzyń Podlaski – Huragan Międzyrzec Podlaski
Włodawianka Włodawa – Wieniawa Lublin
Lublinianka Lublin – Start Krasnystaw
Sparta Rejowiec Fabryczny – Huczwa Tyszowce
Orion Niedrzwica Duża – Janowianka Janów Lubelski
zna ktoś mądry, "klucz" w jaki sposób ustawiany jest terminarz? już kilka lat z rzędu gramy z Lublinianką ostatni mecz w sezonie ;)
Przypominamy wszystkim kibicom, że do nabycia są koszulki, szale i vlepki Startu.
Czwarta liga w tym sezonie bedzie mocna,ekipy radzynia krasnika,beda raczej poza zasiegiem calej reszty lukow tez wezmie swoje czyli 3 plac...reszta to otwarta sprawa.Zycze Startowi namieszania w czolowce.
wie ktos moze czy Borys Turzyniecki i Kowinski ida do Widzewa?
to ze gramy z Lublinianka ostatni mecz akurat nie ma dla mnie znaczenia; swietne natomiast jest moim zdaniem ulozenie meczow dla Startu w tym sezonie, naprawde mozna byc na gorze tabeli od razu, pierwszych kilka meczow przy dobrej koncentracji i naprawde mozna zdobyc komplet punktow co sprawi ze inni beda musieli nas gonic w tabeli a nie my ich, trzeba ta szanse naprawde wykorzystac..
..inne druzyny typowane na faworytow maja duzo trudniejsze zadanie i moga juz od razu pogubic punkty, przyklad: pierwszy mecz -Belzyce/Orleta Radzyn czy Stal Krasnik/Orleta Lukow, ktos z nich juz w pierwszych meczach musi stracic kilka oczek; druga kolejka: Orleta Radz/Stal Krasnik; wszyscy wiemy co to znaczy zaczac dobrze rozgrywki tak wiec koncentracja i rewanz na Sparcie Rejow za ostatni mecz:)
kowiński Widzew Borys Widzew Turzyniecki Legia? Wojcik Mateusz Targówek Warszawa Rocznik 1994 poszedl w świat Oby zdobyli szczyty.
a skąd masz takie info?
Czy to prawda ze Start II nie został zgłoszony do żadnej ligi i zostanie rozwiązany? Jesli nie to wie ktos jaka jest sytuacja tej druzyny ?
W sobote gramy sparing z Orionem a na treningu 6 zawodników. Niech lepiej chłopaki z rezerw zaczną trenować w I zespole i powalczą o honor i szacunek.
obyśmy nie płakali po meczu z Huczwą zobaczcie jaki mają skład i wystarczy aby się zastanowić jak z nimi zagrać aby nie było kompromitacji
Panie Wojcichowski ispółka gdzie wy zmierzaćie
suduł przechodzi do Uni Hrubieszów
Rezerw Startu już nie ma.........
od 3 min Start przegrywa z Orionem, naszych 14 w tym kilku mlodych z Jedynki. Szkoda, że gwiazdory z rezerw nie chcą powalczyć o miejsce w I składzie. 0 ambicji.
Orion - Start 2:1 bramka dla Startu z karnego Ł. Rachwał
szczerze to co robimy ten klubu to żart po co chlopaki sie starali o awans jak nic z tego to jest śmieszne
co z tego,że wywalczyli awans jak nikt z nich teraz nie trenuje. Najpierw trzeba pomysleć o I zespole a dopiero potem o rezerwach. Albo może niech graja rezerwy w okręgówce a wycofac I skład z IV ligi, to może chlopaki z rezerw przestali by sie wkoncu buntolić!
to co wkoncu z tym awansem Startu II? jesteśmy wyżej czy nie? skoro nawet na to pytanie nikt nie potrafi odpowiedzieć to o czym mowa o III lidze?
sami sobie odpowiedzcie na to pytanie czy Wy chcecie grać
buntolcie sie buntolcie to wylądujecei w B-klasie jak Zamość czy Biłgoraj. Bedziecie jeździc grać do gorzkowa i zolkiewki
Rezerw Startu już nie ma ,tak jak Sudoła ,Kistera w Starcie i może jeszcze kilku Pan Wojciechowski i spółka już zaczyna działać ,oby nas nie czekała liga okręgowa .
jaka III liga otrząśnij sie, rozpoczyna sie sezon 2010/11, niektórzy sponsorzy sie wycofali więc jaki awans ? Jeżeli skład Startu II sie nie posypie to pewnie beda grać dalej w okregówe.
Ludzie co wy gadacie zróbcie coś sami a nie gadacie tylko gadac umiecie jak zrobić nic nie chcecie to nie gadajcie.!!! ogarnijcie sie
Brak aktywnych ankiet. |
Start Krasnystaw | 3:0 | Huczwa Tyszowce |
2012-04-29, 16:00:00 |
||
oceny zawodników » |
Ostatnia kolejka 21 | |||
|
dzisiaj: 241, wczoraj: 203
ogółem: 2 071 359
statystyki szczegółowe