Start Krasnystaw - strona nieoficjalna

• Wyniki ostatniej kolejki:
  • Start Krasnystaw - Huczwa Tyszowce 3:0

Lublinianka.net

Start na Facebooku!

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Bez korekty: Na pohybel!

• autor: mara, 2012-03-05 11:38

Patrząc w tabelę IV ligi lubelskiej po rundzie jesiennej mam małe deja vu, czy jak kto woli błąd w matrixie. Mam na myśli sezon 2003/2004 r. kiedy w glorii chwały po awansie z okręgówki przystępowaliśmy do rozgrywek czwartej ligi i progi okazały się zdecydowanie za wysokie. Po 30 kolejkach zgromadziliśmy tylko sześć punktów i spadliśmy z hukiem w odmęty okręgówki.

We wspomnianym sezonie byłem praktycznie na wszystkich meczach u siebie. Przypominam sobie te dwa zwycięstwa z Orlętami Łuków po golu Rycyka, Podlasiem po dwóch bramkach Marcina Dalentki i jednej Bąka z karnego.  Pamiętam szczególnie mecz z Orlętami, weszliśmy z kumplem przez płot od strony tzw. muru berlińskiego i po przekonaniu porządkowego, że jesteśmy kibicami ale z powodu przyczyn losowych nie mieliśmy akurat drobnych na wejście, mogliśmy spokojnie obejrzeć mecz stojąc przy „zapasach”.

Ale dlaczego właściwie o tym wspominam? A no dlatego, że pomimo serii porażek, pomimo tego, że szło się na stadion z przekonaniem, że kilka bramek dostaniemy stuprocentowo. Jakaś siła mimo wszystko ciągnęła nas w to miejsce, żeby obejrzeć w akcji drużynę Startu Krasnystaw, naszą drużynę. Teraz kiedy już kilka lat układam sobie życie z dala od miejsca urodzenia, nadal czuje dreszczyk emocji kiedy gra moja drużyna. Kilka dni przed meczem moje myśli ogniskują się wokół tego wydarzenia. Trudno to opisać, bo ktoś sobie pomyśli – no głupek, nie będzie go na meczu a gada tylko o tym. Cóż, już chyba taki los fanatyka.

Aktualnie, nasza drużyna w rundzie jesiennej zgromadziła na swoim koncie dwa oczka ale nikt wcale nie składa broni. W Starcie stery przejął trener Sławomir Kosior, przyszło kilku charakternych zawodników i z tego pomieszania rutyny i młodzieńczej fantazji może wyjść ciekawa ekipa. Czy historia zawróci koło i spadniemy z hukiem? Czy też pokażemy tym wszystkim, którzy postawili na Starcie krzyżyk, krasnostawski charakter i powalczymy o utrzymanie?  Ja szczerze wierzę w to drugie rozwiązanie, namawiam wszystkich żeby także w to uwierzyli i 18 marca o godzinie 15:00 zjawili się na stadionie przy ul. Piłsudskiego 48. Zupełnie tak jak kiedyś - na pohybel wszystkim.

***

Bez korekty - jest to cykl felietonów, który na stałe zagości na naszej stronie. Czytelników zapraszamy do pisania własnym tekstów i przesyłania ich na adres: start1944@o2.pl. Najlepsze teksty zagoszczą na naszych łamach.

autor: pkryk1978 2012-03-06 13:30:39

Profil pkryk1978 w Futbolowo Ech mój ostatni sezon a w zasadzie tylko jego niewielka część. Ligienza rozwalił wtedy zespół. Był jeszcze inny sezon w którym po rundzie jesiennej mieliśmy chyba 7pkt a w wiosennej za Mirka Dębskiego zdobyliśmy ich chyba 27. Spadliśmy ale to pokazuje że jest szansa się jeszcze obronić przed spadkiem. Na pohybel jak pisze autor tekstu i łoić leszczy na wiosnę :).

Autor: Treść:pozostało znaków:

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Brak aktywnych ankiet.

UM Krasnystaw

OSM Krasnystaw

Cersanit

Energoremont

Kartonex - produkcja opakowań

CAŁY ZYSK ZE SPRZEDAŻY PRZEZNACZONY JEST NA KOLEJNE PROJEKTY PROPAGUJĄCE RUCH KIBICOWSKI NA STARCIE.

TEL: 500800466

>>  KOSZULKA  20zł  <<Koszulka 2010