LUBLINIANKA - START 2:2 (0:0)

bramki:
Sobiech 62', 64' - Suduł 53', Berbeć 68'

Lublinianka: Górski, Zieliński, Kursa, Borowski, Turowski (75' Nogas), Krupski, Sobiech, Celing (60' P. Kucharzewski), Oszast (46' Martyniak), M. Sebastianiuk, Górski

Start: Ryć, Berbeć (72' Borys), Gutowski, Sz. Sawa, Bielak, Banaszkiewicz, Chariasz, Pluta (32' Banasiak), Suduł, Witkowski, Sadowski

Sędziował: Krzysztof Hordejuk (OKS Biała Podlaska)

Widzów: 125 (20 z Krasnegostawu)

w rozwinięciu newsa zapis relacji minuta po minucie...
1' Pierwszy gwizdek sędziego, Lublinianka na czerwono, Start w niebieskich strojach
4' Spokojny początek spotkania, obie drużyny "badają" siły przeciwnika
8' Żadna drużyna nie kwapi się do zdecydowanych ataków, gra toczy się głównie w środku pola
15' Piłkarze chyba dostosowali się do pogody, jest szaro i ponuro, pada deszcz a na boisku nuda, 20 kibiców z Krasnegostawu dopinguje swoją drużynę
18' Ciężkie i grząskie boisko na Wieniawie utrudnia z pewnością przeprowadzenie jakiejkolwiek klarownej akcji
22' Żółta kartka dla Bielaka, rzut wolny dla Lublinianki, 20 metrów do bramki Rycia
23' Zawodnik Lublinianki trafia w mur i obrońcy Startu wybijają piłkę na aut
28' Zarysowuje się lekka przewaga Lublinianki, ale nic poważnego z tego nie wynika
30' Dawid Bielak strzela na bramkę, jednak z trudem broni bramkarz Lublinianki
32' Rozgrzewa się Arkadiusz Banasiak i wchodzi za utykającego Krzysia Plutę
35' Dośrodkowanie w pole karne Sadowskiego, do piłki dochodzi Suduł, jednak obrońcy zablokowali jego strzał
39' Sadowski strzela z 20 metrów ale piłka przeleciała z 2 metry obok słupka
43' Walka w środku pola, nic ciekawego się nie dzieje
45' Sędzia dolicza 1 minutę
45' + 1' Przerwa

46' Groźna akcja Lublinianki, strzał zza pola karnego wybronił Ryć
48' Indywidualny rajd lewą stroną przeprowadza Suduł i strzela z ostrego kąta jednak prosto w bramkarza Lublinianki
53' Suduł i jeeeeeeeeest gol dla Startu, piękny strzał z 16 metrów po ziemi w długi róg i goście uzyskują prowadzenie 0:1
57' Dośrodkowanie Suduła w pole karne i Sadowski nie trafia w piłkę a miał przed sobą pustą bramkę
60' Rzut rożny dla Startu dośrodkowuje Bielak, piłkę wybijają obrońcy Lublinianki
62' Sędzia dyktuje rzut wolny pośredni dla Lublinianki na linii 16 metra i pada gol wyrównujący 1:1
63' Czerwona kartka dla Sawy za dyskusję z sędzią
64' 2:1 dla Lublinianki
68' Jeeeeeest gol dla Startu na 2:2, na murawie leży Berbeć - strzelec bramki
71' Start w dziewięciu, poza boiskiem Berbeć z rozciętym łukiem brwiowym
72' Siergiej Borys wchodzi za kontuzjowanego Berbecia
78' Walka w środku pola, tempo spotkania trochę osłabło
82' Karetka zabiera "Bercika" do szpitala, muszą go pozszywać
85' Lublinianka przycisnęła a Start się broni
88' Start się broni całym zespołem
90' + 1' Koniec meczu

• Komentarzy [33]
  • czytano: [6998]

autor: ~Poti 2009-11-11 14:36:56

avatar Sprzedali sie sprzedali sie sprzedali sie za zlotowkee!!!!!!!!!!Jak mozna sie tak zachowac?? Dzięki chlopaki za walke i wiosna jest nasza!!

autor: ~joey 2009-11-11 15:21:03

avatar Sedzia glowny skrzywdzil pilkarzy Startu

autor: ~mgks 2009-11-11 15:24:50

avatar U Bercika podejrzewają wstrząs mózgu. Ale gola strzelił :). a co do sędziego to mele w twarz dostał tylko sie oblizywał .

autor: ~mgks 2009-11-11 15:26:56

avatar U Bercika podejrzewają wstrząs mózgu. Ale gola strzelił :)

autor: ~Poti 2009-11-11 15:33:42

avatar Tylko nie puszczajcie glupiej famy w Krasnym.

autor: ~Start 2009-11-11 15:52:41

avatar

Dzieki za walke, swietny mecz ale to co zrobil sedzia to mistrzostwo swiata. Takie elementy nie powinny siedziowac nawet w B- klasie.

autor: ~grzesio72-36 2009-11-11 15:58:35

avatar jaki wynik rezerw STARTU ?

autor: ~kanonierjw 2009-11-11 16:34:05

avatar rezerwy poległy 1:3 ,Bercik miał robione RTG, wszystko wporzo, łuku nie trzeba bylo szyć. sędziowie okradli  Start z 2-ch pkt. Jak można odbierać chłopakom radość z uprawiania sportu??? pytam jak???------a można bo te śmiecie co zwią się arbitrami za marne parę groszy sprzedaliby własną Matkę.Myślałem ze potrafię panować nad emocjami ,ale to co wyprawiał debil z "białej" najspokojniejszego człowieka mogło doprowadzić do "szewskiej pasji"

autor: ~kibic 2009-11-11 16:56:49

avatar "Dzieki za walke, swietny mecz ale to co zrobil sedzia to mistrzostwo swiata. Takie elementy nie powinny siedziowac nawet w B- klasie." Co takiego sędzia zrobił wg Ciebie? Czyżby bramkarz Startu zapomniał, że piłkę może trzymać w rękach co najwyżej 6 sekund? Nie był przez nikogo atakowany piłkę powinien wyrzucić sobie przed nogi a nie urządzać sobie spacerek po polu karnym - został skarcony za głupotę i chęć gry na czas.

autor: ~wiernyijuż 2009-11-11 17:21:43

avatar Na stronie Hutnika dubeczno podają wynik Hutnik:StartII 3:1

autor: ~Igor1944 2009-11-11 17:29:18

avatar Bercik trzymaj sie !!! A sędzia to nazbierał na twarz hehehehe Tylko Start !!!

autor: ~kibic 2009-11-11 17:52:42

avatar Zna ktos sklad Startu II?I kto bramke strzeli?

autor: ~kibic 2009-11-11 17:53:10

avatar Dziekujemy Startowi za walke z Lublinianka

autor: ~SK 2009-11-11 18:30:13

avatar Brawo dla Startu i jego kibiców za w miarę udaną rundę. Mam nadzieje, że nikt nie odejdzie ze Startu a na wiosnę dojdzie chociażby 1 napastnik (silny i wysoki) taki co umie sie zastawić w polu karnym i dobrze gra głową, byłby wsparciem dla Sadego z przodu. Pozdro. TYLKO START

autor: ~jarek007 2009-11-11 18:54:24

avatar Start II: wróbel, wdowiak, zdunek, wójtowicz, herbut, bąk, frącek, salitra, barcicki, drzewiecki. grali w 11. bramke strzelil drzewiecki z karnego na 2;1...

autor: ~oz 2009-11-11 18:58:06

avatar Przecież sedzia zagwizdał tego wolnego jak Ryć wykopał juz piłkę, ciekawi mnie o ile za długo trzymał piłkę 0,307 sec ?.Na poczatku myślałem że przekroczył linie 16m. Nikt w tym meczu nie grał na czas to było widać każdy chciał wygrać. Bramkarz nie stał i nie trzymał piłki tylko biegł pod koniec pola karnego aby ja wykopać, chyba to nie jest gra na czas, a ten jak chciał wydrukować to wydrukował. A następnym razem ze stoperem sobie zobacz ile bramkarz potrafi trzymać piłkę w rękach gwarantuje że wyjdzie ci że 10 sec. Nie wiem czy to taki fetysz tego sędziego że liczy sekundy bramkarzom. Może być, jeden patrzy sie na nogi przy aucie inny nie pozwala sie dotknać zawodnikom bo to juz faul, jeszze inny chce aby grać tylko na jego gwizdek. A ten pomyślał że mecz bedzie ciekawszy jak bedzie 1-1 i wydrukował coś z niczego. A Sawka podszedł do niego po golu i mu nawsadzał pewnie że jest debilem i jeszcze czerwień dostał, ale co sie dziwić chłopakowi też bym nie wytrzymał. Tak to sędzia wypaczył wynik meczu.

autor: ~kibic 2009-11-11 19:10:41

avatar Problem jednak w tym, że on nie biegł pod linie tylko szedł poza tym sędzia nie zagwizdał gdy już piłka została wykopana czy też miała być. W chwili gwizdka piłka była w rękach bramkarza.

autor: ~start 2009-11-11 21:11:34

avatar Srał nie szedł możesz komus tak wmawiać kto nie był na meczu, piłka została wykopana nie trzymał jej aż do 16 metra, nikt na stadionie nie wiedział o co chodzi. Nie było widać żadnej gry na czas. Po prostu sedzia chciał zaistnieć. jak policja jak zechce to do czegoś zawsze sie przyjeb... Jeszcze czegoś takiego nie widziałem. Pewnie jak bramkarz łapie piłke to on juz zaczyna odliczać 1,2,3,4,5,6 i wolny niech bedzie tylko konsekwentny w tym co robi i jak komus bedzie sedziował to radze na to zwrócić szczególna uwagę.

autor: ~kibic 2009-11-11 22:07:54

avatar To chyba byłeś na innym meczu.

autor: ~Janowiak 2009-11-12 00:40:07

avatar szkoda, że nie wygrana Startu bo my swoje zrobilismy:) w górze tabeli ciasno i jak tak dalej pójdzie to myslę, że jak najbardziej macie szansę awansu jeszcze w tym sezonie. Dlatego wzmocnienia są jednak pożądane. Nie oszukując sie obecnie 3 drużyny za Chełmianką raczej nie stać na wyższą ligę i ich dyspozycja w rundzie wiosennej jest niepewna. Dlatego moim zdaniem przy podobnej grze jak obecna awans macie zapewniony. My też 3-mamy za was kciuki i pozdrawiamy prawdziwych kibiców!

autor: ~m 2009-11-12 08:50:29

avatar Galeria z meczu jest na stronie Lublinianki.

autor: ~yyy 2009-11-12 09:36:27

avatar oficjalna wersja jest taka, że bramkarz wypóścił piłkę z rąk a potem ponownie ją wziął w ręce co jest uznawane podobnie jak podanie piłki do bramkarza więc w tej sytuacji sędzia miał całkowitą racje a kibice się mylili

autor: ~m 2009-11-12 09:47:44

avatar Dla kibiców runda na duży +. Zaliczone wszystkie wyjazdy, w mniejszych lub większych grupach ale obecność dopingiem zaznaczona wszędzie. Teraz przed nami akcja mikołajkowa, trzeba się postarać żeby zebrać jeszcze więcej upominków niż rok temu. Później sezon ogórkowy i kilka projektów, których realizacja mam nadzieję dojdzie do skutku. Zapraszamy do Klubu Kibica, możecie podrzucać pomysły na oprawy lub inne akcje a  wszystko po to żeby sławić najlepszą drużynę w Polsce! :) Na wiosnę szykuję, się kilka niezłych wyjazdów - Biłgoraj, Bełżyce, Chełm i nie wiem jak wy ale ja już odliczam dni do wiosny! Pozdrowienia dla wszystkich, którym dobro naszego klubu leży na sercu!

autor: Igor1944 2009-11-12 10:48:10

Profil Igor1944 w Futbolowo

A ja bym chętnie wybrał sie do Janowa na mecz co w na to ? i czy był  by kto chętny ???i

autor: ~redpub 2009-11-12 11:06:41

avatar TRZEBA PRZYZNAĆ ŻE W TAK TRUDNYCH WARUNKACH OBA ZESPOŁY DOSTARCZYŁY DUŻO EMOCJI ALE NIESTETY WIĘKSZOŚĆ EMOCJI DOSTARCZYŁ TEN KTOŚ KTO UŻYWAŁ GWIZDKA I UWAŻA SIĘ ZA SĘDZIEGO PIŁKARSKIEGO.JAK W TAKI SPOSÓB MOŻNA KALECZYĆ PIŁKĘ NOŻNĄ I NISZCZYĆ PRACĘ DUŻEJ GRUPY LUDZI?TO ŻE PO MECZU CI panowie OD SĘDZIOWANIA ZOSTALI PONIŻENI , OPLUCI,I NAJGORSZE WYZWISKA LECIAŁY W ICH KIERUNKU W NICZYM IM NIE PRZESZKADZAŁO ONI CHYBA TAK LUBIĄ JAK SIĘ NIMI PONIEWIERA I ICH RODZINAMI.DWÓCH Z NICH SCHODZIŁO Z OPUSZCZONYMI GŁOWAMI A TEN NAJWYŻSZY STAŁ W TUNELU I SALUTOWAŁ CHORĄGIEWKĄ JAKBY BYŁ PO JAKIMŚ ŚRODKU DOPINGUJĄCYM?!JEGO ZACHOWANIE BĘDĘ PAMIĘTAŁ DŁUGO BO ŚMIAŁ SIĘ NAM PROSTO W TWARZ ŻE SKRZYWDZILI NASZ ZESPÓŁ!!! OŚMIESZALI SIĘ JAK TYLKO MOGLI,NAWET NASZEGO TRENERA WYRZUCILI NA TRYBUNY A TAM NAWET TRYBUN NIE MA!!!ASYSTENT TEGO głównego ,KTÓRY BIEGAŁ OD STRONY ŁAWEK REZERWOWYCH WCALE NIE BYŁ ZAINTERESOWANY CO DZIEJE SIĘ NA BOISKU TYLKO OBSERWOWAŁ CO DZIEJE SIĘ PO ZA NIM. WIM ŻE SĘDZIA MA PRAWO DO POPEŁNIENIA BŁĘDÓW PODCZAS MECZU BO I PRZECIEŻ PIŁKARZE JE POPEŁNIAJĄ ALE ŻEBY WYPACZYĆ WYNIK MECZ TO JUŻ JEST ŻENUJĄCE!!! NIE UMIEM SOBIE INACZEJ TEGO WCZORAJSZEGO PONIŻAJĄCEGO sędziowania WYTŁUMACZYĆ JAK TYLKO W TEN SPOSÓB ŻE CI panowie KTÓRZY WCZORAJ ZOSTALI WYDELEGOWANI DO PROWADZENIE TYCH ZAWODÓW NIE MOGĄ ROBIĆ TEGO CO ROBIĄ BO SZKODA LUDZI GRAJĄCYCH W PIŁKĘ I ICH CIĘŻKIEJ PRACY. MAM TYLKO NADZIEJĘ ŻE OBSERWATOR WCZORAJSZEGO MECZU WIDZIAŁ BŁĘDY POPEŁNIONE PRZEZ TĄ TRÓJKĘ LUDZI I WNIOSKI BĘDĄ WYCIĄGNIĘTE. ONI NIE MOGĄ DALEJ NISZCZYĆ PRACY INNYCH LUDZI BO NIE MAJĄ DO TEGO PRAWA!!!

autor: ~m 2009-11-12 11:38:19

avatar Ten jeden boczny po meczu się tak głupkowato uśmiechał, jak nienormalny. Pierwszy raz widziałem, żeby się tak sędzia po meczu zachowywał może faktycznie był jakiś "doping". Główny szedł ze spuszczoną głową bo wiedział, że to nie był jego najlepszy występ. Zresztą nawet kibice Lublinianki mówili na trybunie, że sędziowie skrzywdzili Start.

autor: ~Sędzia 2009-11-12 14:16:41

avatar Który to już kolejny kiepski występ sędziów z Białej-Podlaskiej??? Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę nazwisko arbitra wczorajszego meczu i poszukać kontrowersyjnych spotkań z jego udziałem, a jest tego trochę. Nie wiem może to presja i dynamika meczu wpływają na takie a nie inne decyzje??? W pierwszej połowie było jako tako ale jak tylko zaczęło się więcej dziać to zaczęli się gubić. A ten głupkowaty uśmieszek bocznego to chyba jakiś żart!? przydałby się tym panom jakiś kurs doszkalający bo wstyd, że biegają po naszych boiskach. Brawo dla Startu za walke i ambicje! TYLKO START!

autor: ~Joteste 2009-11-12 19:38:40

avatar byłem na meczu w Lublinie i faktycznie widziałem jak bramkarzowi Startu wypadła piłka z rąk , odbiła się od murawy i ponownie znalazła się w jego rękach. Sędziowanie w "naszej " lidze pozostawia  faktycznie wiele do życzenia tak też w tym przypadku sędzia dziwnie dokładnie pilnował bramkarza , asystent z tego co zaobserwowałem nie reagował a był przecież na wysokości pola karnego.Co do gry Startu to myślę , że ulegnie ona poprawie , gdy do składu powrócą podstawowi gracze. W Krasnymstawie powinna być III liga , bo warto kontynuować to co zaczęliście z dużym powodzeniem. Pozdrawiam kibic Orionu z okolic Lublina / który nie musiał martwić się o wynik swojej drużyny - emocjami będę żył w sobotę/.

autor: ~Poti 2009-11-13 10:25:31

avatar Ze strony lublinianki: Kontrowersyjna decyzja arbitra Gdy w 62 minucie wczorajszego meczu Lublinianki ze Startem Krasnystaw sędziujący to spotkanie Krzysztof Hordejuk niespodziewanie zagwizdał dyktując rzut wolny pośredni dla gospodarzy nikt na stadionie chyba oprócz niego samego nie wiedział jaki był tego powód. Dzięki temu lublinianie wyrównali stan meczu, a chwile później wyszli na prowadzenie. Decyzja wywołała tak duże oburzenie w szeregach przyjezdnych, że najpierw z boiska wyrzucony został Szczepan Sawa, a później los ten podzielił trener Startu Jarosław Góra. Również kibice "niebiesko-biało-czerwonych" w niewybredny sposób po ostatnim gwizdku dali do zrozumienia arbitrowi co myślą o jego pracy w tym meczu. Jednak czy słusznie?W dzisiejszym wydaniu Kuriera Lubelskiego znajdujemy odpowiedź na to pytanie. Sędzia podyktował rzut wolny pośredni po tym, jak bramkarz Sławomir Ryć wprowadzając piłkę do gry wypuścił ją z rąk, a po chwili ponownie ją chwycił. W myśl przepisów takie zagranie jest niedozwolone ponieważ w chwili gdy bramkarz pozbywa się piłki z rąk, może ją zagrywać w obrębie własnego pola karnego nogą, może ją także zagrywać z własnymi zawodnikami nogami, lecz nie może jej ponownie dotknąć rękami, jeżeli nie została ona zagrana lub dotknięta przez zawodnika drużyny przeciwnej.

autor: ~Start 2009-11-13 16:59:32

avatar To nie o to chodzilo POTI. Chodzilo o to ze za dlugo przetrzymal ja. NIe mozna dluzej niz 6 sekund.

autor: 333333 2009-11-14 14:22:15

Profil 333333 w Futbolowo

Słwek Ryć nie wypuścił piłki z rąk jak niektórzy piszą. Trzymał piłke w rękach i "sędzia" główny odgwizdał rzut wolny posredni z ok.14 metra. Wystarczyło być na trubunach i nawet kibice z lublina strasznie byli zdziwieni decyzja pana z gwizdkiem.

autor: ~mgks 2009-11-14 19:43:18

avatar jaki normalny sedzia gwizdze bład przytrzymania piłki ow 6 sec sprawdzcie w meczu jakimkolwiek ile bramkarz trzyma piłke, dobrze że kibice namelali mu na twarz.

autor: ~oz 2009-11-15 15:33:09

avatar A najlepsze jest to że sedzia dostał bardzo dobra note od obserwatora. Pier.... że piłka wypadała przetrzymał piłke 6 sec nie wiem kto to pisze ten głupi sedzia we własnej obronie ? Nie raz bramkarz łapie piłke odbija sobie ja od ziemi łapie znowu w rece i nie ma błedu, trzyma ponad 10 sec i nie ma błedu. Drukarz zasrany Krzysztof H. (OKS Biała Podlaska) radze zapamietać.