Janów Lubelski 31 października 13.00

JANOWIANKA - START 3:1

bramki: Chmiel 28', Piecyk 75'
, Suduł 86' - Borys 79' (k)

Start: Ryć, Dowhoszyja,  Gutowski (84' Tchórz), Wywrocki, Sawa Sz. (72' Mazurkiewicz), Pluta (46' Suduł), Chariasz, Berbeć, Bielak, Borys, Sadowski

Sędziował: Jarosław Śledź (OKS Biała Podlaska)

w rozwinięciu newsa zapis relacji minuta po minucie...

1' Początek spotkania Sebastian Sadowski w dobrej sytuacji jednak obrońcy Janowianki wybijają piłke na aut
6' Start w pierwszych minutach osiągną przewagę jednak ataki skutecznie powstrzymują obrońcy gospodarzy
10' Rzut rożny dla Startu, strzał Szczepana Sawy metr nad poprzeczką
14' Start nadal atakuje, w Janowie grupa 20 kibiców z Krasnegostawu dopinguje swoją drużynę
18' Łukasz Wywrocki w doskonałej sytuacji... nietrafia z bliska do bramki
20' Wyraźna przewaga gości, Janowianka stara się kontratakować
23' Gra się troche wyrównała, walka w środku pola, akcję Janowianki powstrzymują obrońcy Startu
25' Start znowu atakuje jednak nic z tego nie wychodzi
28' Gol dla Janowianki, po wzorowo rozegranej akcji bramkę strzela Chmiel
31' Tempo meczu trochę osłabło i gra się toczy głównie w środku pola
35' Janowianka przeprowadza akcję prawą stroną, dośrodkowanie w pole karne i w ostatniej chwili Wywrocki wybija piłkę na rzut rożny
36' Rzut rożny dla Janowianki... piłkę wybijaja obrońcy Startu, akcja się przenosi na połowę gospodarzy
39' Rzut wolny dla Janowianki, strzał niecelny
42' Nic ciekawego się nie dzieje, walka w środku pola i brak składnych akcji z obu stron
44' Rzut rożny dla Startu, jednak nic z tego nie wynikło
45' Sędzia przedłuża pierwszą część spotkania o 1 minutę
45 + 1' Przerwa

46' Sędzia rozpoczyna II połowę meczu
48' Groźna akcja Startu, strzela Berbeć jednak bramkarz Janowianki pewnie chyta piłkę
50' Znowu strzał na bramkę Janowianki, jednak obok bramki strzelał Siergiej Borys
52' Po przerwie nastąpiła zmiana w Starcie, za Plutę wszedł Suduł
55' Start próbuje odrobić straty z pierwszej połowy i groźnie atakuje
58' Ataki Startu przed polem karnym skutecznie rozbijają gospodarze
61' Gra toczy się teraz głównie w środku pola
66' Start znowu zdecydowanie atakuje, Janowianka nie może wyjść z własnej połowy
69' Zmiana w Starcie, za Sawę wchodzi Mazurkiewicz
72' Do głosu dochodzą coraz częściej piłkarze Janowianki
75' Gol dla Janowianki i jest już 2:0
79' Rzut karny dla Startu... strzela Borys i JEEEEEEEEST gol
82' Rzut wolny dla Janowianki, obrońcy Startu wybijają piłkę
83' Do zmiany przygotowuje się Tomasz Tchórz i wchodzi za Gutowskiego
86' Rzut rożny dla Janowianki, zamieszanie w polu karnym i gol samobójczy (chyba Suduł) 3:1
88' Gra przeniosła się na stronę Janowianki, jednak nic konkretnego z tego nie wychodzi
90' Arbiter spotkania przedłuża mecz o 3 minuty
90 + 3' Koniec meczu