Agros Suchawa – Start Krasnystaw

• autor: start1944, 2009-10-01 19:05
Głosuj na START: wyślij SMS o treści klub.15 pod nr 71051

(koszt SMS-a to 1,22 zł z VAT)

Zakończył się drugi etap plebiscytu na Najpopularniejszą drużynę Lubelszczyzny. Wyzerowane zostały głosy wszystkim zespołom i rozpoczęto trzecią rundę! A w niej znalazło się miejsce dla szesnastu zespołów. Rozpoczęła się już rywalizacja w systemie "play-off”...

Interesująco zapowiada się rywalizacja w każdej parze, a szczególnie pasjonujące powinny być derby Zamojszczyzny: Huczwa Tyszowce – Hetman.

W dwóch poprzednich etapach oba zespoły zdobyły łącznie przeszło dwadzieścia procent wszystkich głosów. Teoretycznie faworytem tej rywalizacji wydaje się być zespół z Zamościa, ale Huczwa już w drugim etapie pokazała, że może być groźna dla wszystkich. Teraz postara się sprawić niespodziankę po raz kolejny.

Zagadką pozostaje postawa Górnika Łęczna. Kibice "zielono-czarnych” dotychczas nie spisywali się rewelacyjnie. Możliwe, że teraz przystąpią do bardziej zdecydowanej ofensywy i pokonają Opolanina. Jednak klub z Opola Lubelskiego na pewno nie stoi na straconej pozycji.

Kto awansuje dalej, zależy tylko od Was, Drodzy Czytelnicy. A więc telefony w dłoń! Głosujcie i pokażcie, że nie jesteście gorsi od rywali. Wysyłajcie sms-y na numer 71051, w treści wpisując "klub.x”, gdzie "x” oznacza liczbę porządkową danego klubu. Koszt jednego sms-a to tylko 1,22 zł z vat. Trzeci etap potrwa do 12 października.

Pary trzeciego etapu:
Huczwa Tyszowce – Hetman Zamość
Victoria Parczew – Włodawianka Włodawa
Unia Wilkołaz – Ogniwo Wierzbica
Motor Lublin – Wisła Puławy
Opolanin Opole Lubelskie – Górnik Łęczna
Agros Suchawa – Start Krasnystaw
Orlęta Łuków – Łada Biłgoraj
Orkan Wojcieszków – Wieniawa Lublin

źródło: dziennikwschodni

autor: Zagoras 2009-10-02 14:17:03

Profil Zagoras w Futbolowo tak - tylko czy start ma teraz numer 86   - czy klub.15

autor: ~15 2009-10-03 21:54:23

avatar chyba klub.15 dziennik nigdzie nie podał, że zmiana kodu jest ale np. na stronie Huczwy piszą  że zmienione zostały numery porządkowe drużyn

autor: ~m 2009-10-08 09:46:14

avatar Wysyłamy! mamy czas do 11 października, prowadzimy zaledwie 51 % do 49%. klub.15 na 71051 !!!