Piłkarska niedziela w Krasnymstawie

• autor: mara, 2009-09-11 10:58

W najbliższą niedzielę podopieczni Jarosława Góry rozegrają kolejne spotkanie o mistrzostwo IV ligi. W ramach 6. kolejki Start Krasnystaw zagra z Huraganem Międzyrzec Podlaski. Wszystkich kibiców zapraszamy na stadion przy ul. Piłsudskiego 48. Początek spotkania o godz. 16:00...

Sobotni rywal „niebiesko-biało-czerwonych” zajmuje obecnie ósmą lokatę w tabeli drużyn czwartoligowych, mając na swoim koncie 7 punktów (2 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki). Huragan w IV lidze utrzymał się tylko dlatego, że z występów w wyższej klasie rozgrywkowej  zrezygnował mistrz okręgówki bialskiej Victoria Parczew oraz drugi zespół tych rozgrywek Lutnia Piszczac. W tym sezonie drużyna prowadzona przez trenera Marka Pietruka prezentuję się bardzo dobrze i na pewno nie można jej lekceważyć.

Dawid Bielak autor pierwszej bramki w meczu Cisy-Start już w 3 minucie pokonał bramkarza rywali. Liczymy na równie udany występ w niedzielnym spotkaniu (na zdjęciu podczas meczu z Unią Bełżyce)

Po udanym występie w Nałęczowie przed Startem kolejny istotny mecz. Biorąc pod uwagę ścisk jaki panuje w górnej części ligowej tabeli oraz fakt, że różnica pomiędzy pierwszym zespołem a czwartym wynosi zaledwie trzy oczka, nasi zawodnicy nie mogą pozwolić sobie na  potknięcia i niepotrzebne utraty punktów. Dużym ułatwieniem dla Startu podczas najbliższego spotkania będzie bez wątpienia atut własnego boiska. Przy Piłsudskiego w tym sezonie nasi zawodnicy odnieśli 2 zwycięstwa i zanotowali jeden remis. Przed meczem zdecydowanym faworytem jest Start jednak nie należy zapominać o tym, że goście potrafią być groźni. Piłkarze "niebiesko-biało-czerwonych" liczą także na wsparcie kibiców dlatego apelujemy do wszystkich ponownie – W niedzielę wszyscy do młyna! Wspieramy Start!

Sędzią głównym tego spotkania będzie Pan Radosław Wąsik z Lublina. Na liniach asystować mu będą sędziowie Grodek i Olucha.

Faworytem u bukmacherów z tobet.com jest w tym meczu Start.
mecz / 1x2

Start Krasnystaw - Huragan Międzyrzec Podlaski 1.50 3.85 4.40

Przed spotkaniem Startu z Huraganem do walki o ligowe punkty przystąpi nasza druga drużyna. Start II podejmie na własnym terenie Sawenę Sawin. Wszystkich kibiców zapraszamy również na to spotkanie. Początek meczu na „łąkach” o godz. 13:00.

autor: ~kanonierjw 2009-09-11 13:44:02

avatar Myślę,że młyn na meczu z Huraganem bedzie pękał w szwach. Opinię Swoja opieram na mnogości wpisów Naszych internaurów, w których eksponują swoją "miłość" i troskę o losy STARTU. Ja będę na pewno i zweryfikuję Swój optymizm.Z kibicowskm pozdrowieniem............WSZYSCY DO MŁYNA!!!!!!!!!!!!

autor: ~!!!!!!!!!! 2009-09-11 14:07:39

avatar Namawiajcie znajomych, braci, kuzynów WSZYSTKICH do stawienia się w młynie!!! Piłkarze potrzebują naszego wsparcia!!! Dość siedzenia i zamulania jedziemy z dopingiem wszyscy głośno!!!!!!!!!!! TYLKO START!!!!!

autor: ~oz 2009-09-11 14:14:55

avatar ja tam wpisami bym sie nie sugerował.

autor: tylkostart 2009-09-12 13:19:26

Profil tylkostart w Futbolowo Juniorzy młodsi Jedynka Krasnystaw 2:1 Wisła Puławy.

autor: wiernyijuz 2009-09-13 16:14:45

avatar Jaki wynik Startu II?

autor: ~Igor1944 2009-09-13 18:37:41

avatar 3 : 2 dla Startu II !!!