Zagłosuj na Start!

• autor: mara, 2009-09-07 10:43
Wszystkich sympatyków Startu Krasnystaw zapraszamy do zabawy sms-owej z Dziennikiem Wschodnim. Już od 4 września za pośrednictwem sms-ów można głosować na Najpopularniejszą drużynę Lubelszczyzny.

Głosuj na START: wyślij SMS o treści klub.86 pod nr 71051

(koszt SMS-a to 1,22 zł z VAT)

w rozwinięciu newsa więcej info...

W konkursie udział mogą brać osoby, które ukończyły 13 rok życia. Na uczestników czekają atrakcyjne nagrody ufundowane przez firmę Decathlon.
Smsy należy wysyłać pod numer 71051, a aby ułatwić głosowanie na Najpopularniejszą drużynę Lubelszczyzny, każdy zespół otrzyma swój numer porządkowy. Wiadomość kosztuje jedynie 1 zł + VAT. Naszą zabawę podzieliliśmy na sześć etapów. W pierwszym z nich głosujący wyłonią 44 drużyny, które przejdą do następnej rundy. Po każdym etapie z rywalizacji odpadać będą kolejne zespoły, aż do 2 listopada, kiedy na placu boju pozostaną tylko dwie ekipy.

Najpopularniejsza drużyna Lubelszczyny, terminy poszczególnych etapów:
Etap I: od 4 września do 13 września 2009 (do kolejnej fazy rywalizacji awansują 44 najlepsze drużyny). Etap II: od 14 września do 27 września (awansuje 16 drużyn). Etap III: 28 września do 11 października (zespoły rywalizują w parach systemem pucharowym, przegrywający odpada). Etap IV: 12 października do 25 października (zespoły rywalizują w parach systemem pucharowym, przegrywający odpada). Etap V: 26 października do 1 listopada (na placu boju pozostaną jedynie cztery drużyny, które będą walczyć w półfinałach). Etap VI: 2 listopada do 7 listopada (finał i mecz o trzecie miejsce).

Źródło:

autor: ~aaa 2009-09-09 14:29:59

avatar Drużyna, która zajmie pierwsze miejsce otrzyma od firmy Decathlon komplet strojów piłkarskich!