Wyszukiwarka

Aktualności

Start - Tomasovia 0:1

• autor: mara, 2009-07-31 10:26
W rozegranym dzisiaj meczu sparingowym Start uległ trzecioligowej Tomasovii 1:0. W pierwszej połowie lekką przewagę mieli goście w drugiej gra się wyrównała. W 84 minucie straciliśmy bramkę strzelcem okazał się Jacek Kusiak. W pierwszym składzie Startu oprócz wymienionych poniżej zawodników wystąpił tajemniczy obrońca z Ukrainy.

Wyjściowa jedenastka: Ryć, Berbeć, Bielak, Gutowski, Witkowski, Borys, Rachwał, K. Sawa, Suduł, Sadowski, + gracz z Ukrainy

autor: ~q 2009-08-01 15:13:00

avatar Sprawdziliśmy się z wymagającym rywalem i bardzo dobrze. Drużyna zaprezentowała się nieźle. Za tydzień sparing z Piaskovią i odliczanie do meczu z Ładą w lidze !

autor: ~q 2009-08-01 15:17:36

avatar Jak się nazywa ten tajemniczny nowy zawodnik z Ukrainy ?

autor: ~sf 2009-08-01 15:41:17

avatar Artur cos tam ;d

autor: ~a 2009-08-01 16:13:27

avatar Dobry przeciwnik, nie wypadliśmy źle i to właśnie chodzi bo drużyny z okręgówki możemy sobie gromić a takie meczem jak ten z TKS pokazują na co nas stać. Dla Tomasovii był to ostani sprawdzian przed ligą wiec podeszli na powaznie. Teraz 8 sparing z Piaskovia, ostatni test mecz przed inauguracja.

autor: ~Anilox 2009-08-01 22:39:30

avatar Osobiscie bylem na meczu i uwazam ze Start zagral bardzo dobrze, a napewno konsekwentnie w obronie. Bramka staracona moim zdanie trzoszke z zaskoczenia ze strzalu z dystansu. Ogolnie moim zdaniem postawa Startu godna podziwu. Tym bardziej ze to trzeci mecz kontrolny w tym tygodniu. Teraz mam pytanko tak troszke z innej beczki. Czy ktos wie moze gdzie teraz bedzie gral Kuśmirek?? bO jakos nie moge sie doszukac:) Pozdrawiam

autor: ~sms 2009-08-02 21:04:10

avatar Nieznany zawodnik w Starcie to Artur Dowchoszyja (ur. 1985), grał w Spartakusie Szarowola i Ładzie Biłgoraj.