Start - Orion

• autor: m4ra, 2009-04-21 12:23
START Krasnystaw - ORION Niedrzwica

2                            (0:1)                     2
                    49' Sadowski                                                                               45' Cioch
                    86' Iwan                                                                                       87' Bednarz

relacja w rozwinięciu...
1' - Sędzia Łaszkiewicz rozpoczyna mecz
10' - Ataki Startu, jednak goście umiejętnie się bronią
14' - Rzut rożny dla Orionu, z linii bramkowej piłkę wybija Gutowski
17' - Groźny strzał Szkamruka jednak bramkarz Orionu na posterunku
19' - Z lewej strony strzelał Sawa i ponownie pewnie golkiper gości

22' - Rzut rożny dla Startu, obrońcy Orionu wybijają pod nogi Janeczki, który posyła piłkę tuż nad poprzeczką
30' - Rzut wolny dla Startu, strzał Dawida Bielaka nad poprzeczką
34' - Groźną kontrę przeprowadził Orion, dośrodkowanie w pole karne futbolówkę dotknął jeszcze Piotr Boguszewski jednak Sławek Ryć pewnie interweniuje

38' - Dokładne podanie od Iwana otrzymuje Sadowski ale z akcji nic nie wyszło
41' - Żółta kartka dla Celińskiego z Orionu
42' - Rzut wolny dla Startu... niestety strzał tylko w mur

45' - Zamieszanie w polu karnym, w beznadziejnych sytuacjach dwa razy broni Ryć... po trzecim strzale kapituluje... przegrywamy 0:1, strzelcem bramki Cioch.
46' - Przerwa

---

45' - Rozpoczęła się druga połowa spotkania
49' - GOOOOLLL!!! Sadowski 1:1

52' - Start atakuje, Orion broni się dzielnie
59' - Boisko opuszcza Szkamruk w jego miejsce na placu gry melduje się Wywrocki
61' - Wywrocki strzela głową... piłka tylko obok słupka !
65' - Stały fragment tuż przy linii bocznej, dośrodkowanie w pole karne Startu obrońca Orionu minimalnie obok słupka Sławka Rycia
66' - Szybka odpowiedź Startu, Sadowski strzela...piłka o centymetry minęła bramke Orionu
68' - W groźnym starciu ucierpiał nasz zawodnik Krystian Sawa, potrzebna interwencja lekarza
70' - Dośrodkowanie z rzutu wolnego wyłapuje Ryć
82' - Wywrocki strzela z jednego metra, piłka jednak odbija się od głowy ! bramkarza i nie trafia do siatki
86' - GOOOOOLLLL!!!! Iwan głową na 2:1 dla STARTU!!!

87' - Szok!!! 2:2 Bednarz!!!
90' - Sędzia odgwizduje koniec meczu!

Po meczu powiedzieli:

Waldemar Wiater (trener Orionu):
- W niedzielę byłem w Krasnymstawie na meczu ze Spartą. Wydaje mi się, że to był znacznie lepszy mecz. Myślę, ze kibice emocjami i grą mogą być usatysfakcjonowani. Powtórzyła się sytuacja kiedy Start punkty, które już wypracował, ale to jest młodzieńcza beztroska. To bardzo ciekawy i perspektywiczny zespół. Technicznie lepiej się prezentował. My jesteśmy zadowoleni z jednego punktu i gry.

Jarosław Góra (trener Startu):
- Podnieśliśmy się z 0:1, mieliśmy punkty ponownie już niemal w kieszeni. Niestety - o zwycięstwach decydują szczegóły. Mamy nad czym myśleć. Zagraliśmy dobry mecz, tworzymy sytuacje bramkowe, atakujemy, strzelamy gole. Ale jak widać trzeba nam doświadczenia i dopracowywania fragmentów gry, które są ważne.