Zapowiedź meczu Start - Unia

• autor: m4ra, 2009-04-07 23:58

W Wielką Sobotę o godzinie 13:00 nasz Start rozegra drugie spotkanie w rundzie wiosennej. Przeciwnikiem "niebiesko-biało-czerwonych" będzie w tym dniu BKS Unia Bełżyce. W poprzednim spotkaniu obu drużyn lepszy okazał się Start, który wygrał na wyjeździe 3:1. Teraz przed sobotnim pojedynkiem teoretycznie większe szanse ma świetnie spisująca się Unia. Jednak w Krasnymstawie przy asyście głośnego dopingu, nasi zawodnicy nie raz już pokazali dużą wole walki i boiskowy charakter. Mamy wielką nadzieję, że nie inaczej będzie i tym razem. Początek spotkania o godz. 13:00...

Pierwszy mecz rundy wiosennej w wykonaniu Unii okazał się dość przyzwoity. W wyjazdowym spotkaniu zawodnicy prowadzeni przez trenera Tomasza Kamińskiego ograli 1:0 Huragan Międzyrzec Podlaski i po tym meczu plasują się na bardzo wysokim piątym miejscu w ligowej tabeli, tracąc do drugiego premiowanego awansem zaledwie pięć punktów.

W drużynie Startu natomiast po ostatnim meczu panuje bardzo dobra atmosfera a sam trener Jarosław Góra przyznaje, że z każdym kolejnym spotkaniem gra krasnostawskiej jedenastki powinna wyglądać coraz lepiej. Mecz z Unią to wspaniała okazja, żeby udowodnić sobie i mamy nadzieję licznej grupie kibiców, że z czołówką tabeli Start potrafi wygrywać. Czekamy na emocjonujące widowisko a wszystkich kibiców zachęcamy do gorącego dopingu.

Sędzią głównym tego spotkania będzie Pan Sebastian Ignaciuk z Białej Podlaskiej.

autor: gawelek25 2009-04-08 17:58:07

avatar Olender 2-0 Chelmianka

autor: cenzor 2009-04-09 10:17:53

Profil cenzor w Futbolowo Wszyscy w barwy i na stadion!!!

autor: start1944 2009-04-11 15:29:43

Profil start1944 w Futbolowo Na szczęście 0-0. po kiepskiej grze taki wynik może tylko cieszyć. Najlepszy na boisku moim zdaniem Sławek Ryć.