Inauguracja rundy znowu przesunięta

• autor: m4ra, 2009-03-26 15:50
Jak informuje Dziennik Wschodni, inauguracja IV ligi zostanie kolejny raz przesunięta. Według Dziennika, do dzisiaj Lubelski Związek Piłki Nożnej odebrał od siedmiu klubów mających być gospodarzami spotkań pisma z prośbą o ich przełożenie. Wśród klubów wymienionych przez portal, znalazł się również Start Krasnystaw. Całość newsa w rozwinięciu.
Do czwartkowego południa Lubelski Związek Piłki Nożnej odebrał od siedmiu klubów mających być gospodarzami spotkań w ten weekend pisma z prośbą o ich przełożenie.

- Nie da rady grać - powiedział Grzegorz Golian, prezes Sokoła Adamów. - Boisko jest całkiem zasypane. Leży na nim ok. 30 cm śniegu - dodaje.

Podobne kłopoty mają też działacze Lewartu Lubartów, Sparty Rejowiec Fabryczny, Unii Bełżyce, Startu Krasnystaw, Olendra Sól i Włodawianki.

Wahali się tylko włodarze Opolanina Opole Lubelskie.

- Chcieliśmy poczekać z decyzją do piątku, ale w sytuacji kiedy wszyscy już odwołali swoje mecze nie będziemy się wyłamywać - stwierdził Janusz Mikita, prezes Opolanina, który ostatecznie wysłał faks do LZPN z prośbą o przesunięcie meczu z Podlasiem Biała Podlaska.

W tej sytuacji związek nie miał wyjścia. - Cała kolejka z tego weekendu została przełożona na środę, 15 kwietnia, na godz. 17 - poinformował nas Stanisław Sachajko, sekretarz LZPN.

źródło: Dziennik Wschodni / wł.

autor: start1944 2009-03-27 07:48:41

Profil start1944 w Futbolowo Byłem dziś na stadionie, jest w miare sucho jak prognozy sa dobre, tzn nie bedzie padać to mecz spokojnie mógłby się odbyć w niedziele, widać że drenaż nareszcie działa.