Wyszukiwarka

Aktualności

Juniorzy remisują w Kraśniku...

• autor: StartFan, 2008-08-24 13:09
W rozegranym w sobote inauguracyjnym meczu I Wojewódzkiej Ligi Juniorów Starszych pomiędzy Stalą Kraśnik, a Startem Krasnystaw padł wynik remisowy.

Mecz nie stał na wysokim poziomie, ale emocji w nim nie brakowało...

Pierwszego gola w spotkaniu zdobyli goście, w 25 minucie po podaniu od Salitry strzałem z 16 metrów popisał się Hukiewicz. Na 0:2 podwyżyszył Tomaszewski w sytuacji sam na sam z bramkarzem. Asyste w tej akcji zaliczył Sadowski. I od tego momentu nasi juniorzy staneli a Stal momentalnie strzeliła bramkę kontaktową (Kowalski 37').

Po przerwie do natarcia rzuciła się Stal i po golu Klimka w 67 minucie padło wyrównanie.

W 76 minucie rezerwowy Bracicki popisal sie ładnym krosem, do piłki dobiegł Mazurek i uderzył z 16 metrow w długi róg. 2:3 dala Startu!

Gdy wydawało się, że Start zdobędzie 3 punkty w akcie desperacji już w doliczonym czasie gry wynik spotkania ustalił bramkarz Stali strzelając głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

Stal Kraśnik - Start Krasnystaw 3:3 (1:2)

Kowalski 37', Klimek 67', Gonder 92' - Hukiewicz 25', Tomaszewski 35', Mazurek 76'

STAL: Gonder - Bijak, Janeczko, Gładysz, Lamorski (Grządka 65'), Kowalski, Sołtys, Gałat, Klimek, Jastrzębski.

START: Cichosz - Fiszer, Zdunek, Tomaszewski, Bąk, Mazurek, Salitra, Pluta, Topor, Hukiewicz (75' Barcicki), Sadowski

W innym meczu beniaminek 1 LWJS Avia wygrała 4:0 z Lublinianką.

Natomiast juniorzy młodsi UKS Jedynka wygrali swoje spotkanie 2:3 w Piaskach z Widokiem Lublin. Bramke na wage zwyciestwa strzelił w ostatniej minucie meczu Szymaniak.
gole dla Jedynki: Chariasz, Psiuk, Szymaniak